שלושת הטיפים המובילים שלנו לקביעת יעדים ולהגעה אליהם, לפני שנים חדשות

שלושת הטיפים המובילים שלנו לקביעת יעדים ולהגעה אליהם, לפני שנים חדשות_5e01b2ffc86b9.jpeg
                

 

אם אתה מציב את המטרות שלך לקראת שנה חדשה, ייתכן שתרצה לשאול את עצמך למה אתה מחכה עד לשנים החדשות לעשות שינוי באורח החיים. האם התאריך מניע אותך? האמת היא שמלבד מכוני כושר המציעים מבצעים לחברות, אין הבדל ראוי בין תאריך אחר ל -1 בינואר . אתה לא צריך להגשים יעד בשנה החדשה רק בגלל שזה זמן פופולרי לעשות זאת. אתה יכול לעשות זאת בכל עת, אז למה לחכות?

 

התחל עכשיו, הגש את המטרות שלך מהר יותר !

 

לתוכנית "אני אתחיל לעבוד ביום שני" אין אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. עם התוכנית הזו אתה כבר מתמהמה. אם אתה יכול לחכות עד יום שני או השנה החדשה להתחיל, תוכל בקלות לדחוף את זה ליום שני הבא או לחודש הבא ולפני שאתה יודע את זה, אתה עושה את אותו הדבר בשנה החדשה הבאה.

 

תוכנית "היום אני עושה שינוי" תביא אותך לאן שאתה רוצה להיות. רשמו את היעדים שלכם ואילו צעדים עליכם לבצע כדי להשיג אותם. ערוך ציר זמן ריאלי, מה אתה עשוי להזדקק אליו ומערכת התמיכה בה תשתמש בכדי להגיע אליך. אם אתה זקוק לעזרה איפה להתחיל או עזרה בקביעת יעדים, מצא מאמן! מאמן יעשה כל שביכולתם כדי לוודא שאתה נשאר על המסלול ולהשיג את כל מה שתצביע לך בראש.

 

מצא את מדוע.

 

כל כך חשוב לצרף רגש ודחיפות למטרות שלך. מצא מה יביא אותך למוטיבציה לעשות את מה שיצאת אליו ולהמשיך לעשות את זה גם כשהוא מאתגר ואתה רוצה להיגמל. כמה דוגמאות לכך הן:

 

  • אתה צריך להוות דוגמא טובה לילדיך, הם צריכים לגדול עם השפעה בריאה בחייהם.
  • מחלת לב פועלת במשפחתך, אתה עושה זאת כדי שתוכל לחיות חיים ארוכים ובריאים.
  • הרופא שלך אומר לך שאתה בסיכון למחלות או מחלות מסוימות אם לא תבצע שינוי.
  • כושר הוא חופש. אם אתה כשיר, אתה יכול לעשות את הדברים שאתה רוצה לעשות כשאתה רוצה לעשות אותם ללא הגבלה או כאב.
  • רק כדי להרגיש בטוחים ונוחים בעורכם. להיות חזק זה מעצים!

 

אלא אם כן ה- 1 בינואר מחזיק מקום מיוחד בלב שלך, למה שלך אין תאריך מצורף אליו. אתה צריך להתחיל היום.

 

קבע אם מחסומים הם לגיטימיים לעומת תירוץ?

 

זמן בעונת החגים הוא תירוץ נפוץ מדוע אנשים רוצים לחכות עד ינואר כדי להתחיל את יעדיהם. הזמן תמיד יהיה גורם מגביל בחיינו וכן, תקופת החגים יכולה להיות קשה במיוחד להתחיל בשגרת אימונים חדשה ולבצע שינויים גדולים. מה אם לא הוספת דברים נוספים בשלב זה, אך עדיין תוכל להתקדם. מה אם אתה פשוט משנה את הדרך שעשית כמה דברים? דברים פשוטים שלא יהיו מלחיצים במהלך תקופת החגים כמו חנייה רחוקה יותר כשאתה הולך למכולת, מחליף ירקות על צ'יפס, או במקום לצפות בטלוויזיה אתה יוצא לטייל. זו התחלה טובה בכיוון הנכון!

 

קל ליצור תירוצים. אם אתה חוזר ל- מדוע , נראה שהתירוצים די קלים להתגבר עליהם. אם מדוע הוא להוות דוגמא טובה לילדיכם, לא נשמע כל כך טוב לומר שאין לכם זמן להציב דוגמה טובה לילדים שלכם. אם התירוץ שלך הוא שחברות בחדר הכושר יקרה מדי, אך מדוע היא שאתה בסיכון למחלה או מחלות מסוימות, סביר להניח שתשקיע הרבה יותר על חשבונות רפואיים בעתיד מאשר חברות בחדר כושר. מדוע מדוע חשוב יותר מכל תירוץ.

 

ישנן סיבות לגיטימיות לכך שאינך יכול להתחיל ביעדים שלך היום, כמו לחכות לאישור של רופאים, מחלה וכו '. עם זאת, גם אם אתה מחכה לאישור או לבצע המתנה לתקופה מסוימת של זמן לפני שתוכלו לזוז יותר, אתם עדיין יכולים לקחת זמן להגדרת יעדים, לקבל החלטות תזונתיות בריאות ולנקוט צעדים למאמן כושר אישי יותר.

 

ללא קשר אם אתה מחכה לתאריך מסוים להתחיל את המטרות שלך, אתה צריך להיות גאה בעצמך שהיית עושה את הצעדים להפוך לך טוב יותר. לחשוב איפה אתה רוצה להיות זה הצעד הראשון, עכשיו בואו הופכים את האינרציה לתנופה!

 

 

Print Friendly, PDF & Email

הערות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

בואו נקבע אימון: