נחשף: 5 סיבות לעלייה במשקל בזמן האימון

נחשף: 5 סיבות לעלייה במשקל בזמן האימון_5e06fad02ac44.jpeg
                

 

Gaining weight while working out

 

בואו ונקבע את הסצנה: עבדת ממש קשה בחדר הכושר וניסיון כמיטב יכולתך לדבוק בדיאטה בריאה, אך כשאתה צועד בסולם אתה רואה מספר גבוה יותר ממה שציפית. אל תיבהל! הרבה אנשים חוו לעלות במשקל במהלך האימון, זה די נפוץ ואתם לא לבד. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כשמדובר בירידה במשקל ולכן לפני שתתני לעצמך להתייאש – בדוק חמש סיבות לכך שאינך רואה את הירידה במשקל שתכננת לה.

 

שמירת מים

 

כשאתה מתחיל להתאמן בגופך באופן טבעי יעבור שינויים רבים בחודשים הראשונים. תרגילים חדשים יכולים להוביל לדלקת או קרעים קטנים בסיבי השריר שלך בזמן שאתה בונה מסת שריר. גופך יגיב לדלקת זו על ידי מים באופן זמני. תן לגופך לרפא! שתו הרבה מים, אכלו טוב ותוכלו לישון כמה שיותר. ככלל אצבע, אתה צריך לשתות מחצית ממשקל הגוף שלך באונקיות מים. לדוגמה, אם שוקלים 140 פאונד, אתה צריך לשתות לא פחות מ- 70 אונקיות מים ביום.

 

המרת גליקוגן

 

גופך מספק אנרגיה לשרירים שלך על ידי המרת גליקוגן, או סוכר, לגלוקוז. כשאתה מתחיל להתאמן באופן קבוע גופך אוגר יותר גליקוגן כדי לתדלק את התנועה הנוספת. גליקוגן צריך להיקשר עם מים בכדי לתדלק את השרירים. ככל שהתעמלות הופכת להיות שגרתית יותר עם הזמן, השרירים שלך יתייעלו ויהיו זקוקים פחות לגליקוגן בכדי לשמור על האנרגיה שלך. בזמן שזה יקרה, השרירים שלך ישמרו פחות מים ותראו שהמשקל הנוסף יורד!

 

דיאטות עתירות קלוריות

 

כדי להזיל את הקילוגרמים, אתה צריך גרעון קלורי. זה יכול להיות קשה לעקוב אחר כל מה שאתה אוכל אבל נסה לרשום את הארוחות פעם בשבוע כדי לבדוק כמה אתה באמת אוכל (ושותה!). אם אתה לוקח יותר קלוריות ממה שאתה עובד – לא תראה את הירידה במשקל שאתה פועל אליו. עם זאת, אל תנסה לגלח יותר מדי קלוריות מהתזונה שלך, דבר שלא יעזור לאף אחד וזה לא בר-קיימא או בריא. בצע התאמות קטנות. אכלו פחות מזון מעובד ויותר אוכלים שלמים (חשבו מזון על הקירות החיצוניים של המכולת) כדי לסיים את התזונה.

 

זמן

 

ירידה במשקל אינה תהליך לינארי ואינך מתכוון לראות תוצאות מיידיות – לא משנה כמה עבודה השקעת. אם לא היית מרוויח £ 30 למשך הלילה, אינך יכול לצפות לאבד אותה במהירות כזו. או. גופנו הוא מכונות מדהימות וכשמציגים משהו חדש: פעילות גופנית או שינויים תזונתיים, גופנו צריך לכייל מחדש ולבצע התאמות. תלוי באדם זה יכול לקחת שבועות ואף חודשים עד שגופך יגיב. להיות סבלני.

 

שרירי שרירים

 

מסת שריר שוקלת יותר ממסת שומן וללא ספק תעלה במשקל מרווחי שרירים רזים. בעוד שהבגדים שלך עשויים להרגיש יותר רופפים, הסולם עשוי להגיד לך אחרת. זה ניצחון! אתה עובד תוכנית מעוגלת שכוללת כוח וגם התניה וכעת אתה קוצר את הפרס. ולמען התקליט, הייתי מאמן כמעט 15 שנה ומעולם לא היה לי קנה מידה. זה לא מספר את הסיפור שלך, אך איתותים כמו סנטימטרים למטה, תחושת בריאות והרגשה חזקה מכפי שהייתם בעבר הם מה שאתה צריך להשתמש בכדי לעקוב אחר ההתקדמות להתקדם.

 

השתדל לא להתייאש יותר מדברי המספר בסולם. מה שבאמת חשוב זה לגרום לבריאות ולהשקיע בבריאות שלך. כמה אתה שוקל אינו קריטי כמעט כמו כמה שאתה מרגיש בחדר הכושר ומחוצה לו.

 

Print Friendly, PDF & Email

הערות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

בואו נקבע אימון: