כיצד לפנות זמן להתעמל במהלך החגים

כיצד לפנות זמן להתעמל במהלך החגים_5e06fb035cd55.jpeg
                

 

עקביות היא החלק החשוב ביותר בהשגת יעדי הכושר שלך. למרות שהחיים קורים ויש לנו יותר אחריות ממה שהיינו רוצים, לוקח קצת זמן לתכנן קדימה יעזור להפוך את שגרת האימונים שלך לאפשרית גם בעונת החגים.

 

להלן כמה דרכים בהן אתה יכול להיות בטוח להישאר על המסלול:

 

  1. תכנן את האימונים שלך לפני הזמן . אם אתם הולכים לחדר כושר או סטודיו, הירשמו או קבעו את המפגשים לפני כן, כך שזה כבר בלוח השנה שלכם לשבוע. אם יש לכם משפחה להתארח בביתכם, הכניסה לכמה פגישות בבוקר המוקדמות תעזור לכם להרגיש מוכשרים ומלאי אנרגיה למשך שארית היום, ובנוסף אולי תוכלו להגיע הביתה לפני שכולם יהיו ערים, כך שתוכלו לקבל כמה שמגיעים לכם " זמן שלי".
  2. אימונים קבוצתיים! אם יש לך משפחה שתישאר איתך, יתכן שהם ירצו להצטרף אליך. זה לא חייב להיות מובנה, אבל להעביר את כל המשפחה עוברת זו חווית מליטה נהדרת ויש לך הזדמנות להיות השפעה רבה על יקיריכם. אתה יכול לערוך YouTube שגרת אימונים, לשחק איזה תג או לגעת בכדורגל בחצר, או אפילו פשוט לטייל.
  3. תכנן ארוחות! זהו רעיון נהדר לא רק לחגים, אלא כל הזמן. לוקח שעה או שעתיים אחר הצהריים של יום ראשון לבישול ארוחות וחטיפים בריאים לשבוע יעזור לך ולמשפחתך להתעדכן ביעדיך. אם אתה כבר יודע מה אתה הולך לאכול , לא תצטרך לעצור ולרכוש אוכל נוחות במהלך מחנק זמן. זה יכול להיות אירוע משפחתי מהנה, ולתת לכולם מעט קלט על מה שהם רוצים לאכול במהלך השבוע והם יוכלו להיכנס גם לעבודה מקדימה.
  4. היו יעילים! זכור שכשמדובר בכושר, אתה לא בהכרח צריך לקחת שעה שלמה מהיום שלך כדי להתאמן. למעשה, במהלך החגים, לוקח שעה מהיום שלך להיות כמעט בלתי אפשרי . אתה יכול לעשות אימון נהדר בפחות מ- 20 דקות ללא כל משקל גוף. 20 סקוואטים במשקל גוף, 10 שכיבות סמיכה, 20 מטפסי הרים, קרש 60 שניות שלוש פעמים עד שלוש עשויות לקחת לך 10-15 דקות ויביא את ליבך לזרום!
  5. אל תעשה יותר, תשנה את מה שאתה כבר עושה . במהלך החגים הזמן הפנוי פועל בפרמיה. נסה לחשוב על דברים פשוטים שיוסיפו לטווח הרחוק. חנו רחוק יותר, עלו במדרגות, עמדו במקום לשבת, או תפסו שקית גזר במקום שקית צ'יפס. יש כל כך הרבה אפשרויות המוצגות בפנינו מדי יום, והופכות אותו להרגל לבחור בבריאות יותר!

 

Print Friendly, PDF & Email

הערות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

בואו נקבע אימון: