חברים אמיתיים יכולים להוביל לתוצאות אמיתיות

חברים אמיתיים יכולים להוביל לתוצאות אמיתיות_5e06fc0b95bfa.jpeg
                

הרצון ליצור חברים חדשים היה לא מדוע מליסה למסקי החליטה להיות חברה בחדר הכושר Anytime Fitness בהדסון, ווישינגטון לפני כמה שנים.

 

"ילדים אחרים היו מעירים עליי גסות לילדי," אמרה מליסה. "זה לא הפריע לי. מה שהטריד אותי זה שהילדים שלי הרגישו שהם צריכים להגן עלי מפני איך שאני נראה. הילדים שלי אוהבים אותי לא משנה איך אני נראית. "

 

הימים הראשונים שלה בחדר הכושר מליסה התעמלה על ידי עצמה, אך מהר מאוד הבינה שהיא יכולה להרוויח את עזרתו של מאמן אישי.

 

"ההחלטה לעבוד עם מאמן אישי הייתה ההחלטה הטובה ביותר שקיבלתי בחיי", אמרה מליסה. "איבדתי 40 ק"ג ו -18 ס"מ מאז שהתחלתי את דרכי ודרך חיים חדשה. אני נהנה לבלות יותר זמן עם המשפחה והחברים. כמו כן, בידיעה שאני מציב דוגמה טובה יותר לילדיי. "

 

ביוני 2017 פגשה מליסה את אשלי חמן, אחת מחברי הכושר שעבדה עם אותו מאמן אישי. למרות ההבדל בן 20 השנים בגילם, מליסה ואשלי גילו שיש להם המון במשותף.

 

"המאמן שלנו דחק בנו להתאמן יחד, בלעדיו, מדי פעם," אמרה מליסה. "הוא ראה בכל אחד מאיתנו את הדחף שהיה עלינו לשפר את עצמנו. המשכנו לדבר, להתאמן ולבנות על החברות שלנו. "

 

"מליסה תמיד דוחפת את עצמה," אמרה אשלי. "היא דוחפת אותי לעשות כמיטב יכולתי וכשיהיה לי יום רע היא ממש שם כדי להמשיך. יש לה תשוקה לוודא שכולם נכללים. "

 

כמו מליסה, בריאותה של אשלי השתפרה פלאים מאז שהצטרפה לחדר הכושר.

 

"תוך 20 חודשים בלבד איבדתי 75 פאונד וכמעט 40 אינץ '," אמר אשלי. "כשהתחלתי בקושי יכולתי לעלות במדרגות בלי להיות נשימה. עשיתי בחירות אוכל לקויות, שהשפיעו על איך שהרגשתי כלפי עצמי והייתי בסביבת אחרים. הייתי גם סוכרת גבולית ולחץ הדם שלי היה גבוה. "

 

"האשלי החדשה" היא אדם אחר לגמרי.

 

"רצתי בסיבוב האחרון את מירוץ המניאק הראשון שלי," היא אמרה. "הרגלי האכילה שלי נמצאים בשליטה. כבר אין לי שום חששות רפואיים ואני חזק יותר מאי פעם. צברתי גם המון ביטחון עצמי וחברים שהפכו להיות משפחה עבורי. "

 

מליסה ואשלי ממש נהנים בחדר הכושר עד כדי כך שהזמינו חברים אחרים להצטרף לכיף.

 

"בשבת וראשון בבוקר בשעה 6:30 יש לנו כמה אחרים שמצטרפים אלינו לעשות אימון קבוצתי קטן," אמרה מליסה. "אשלי יוצרת את אימון השבת ואני יוצרת את האימון ביום ראשון. אנו מזמינים אחרים לעשות זאת איתנו. טריקות אינן אפשרות עבורנו. "

 

הם הפכו לחברים כל כך טובים, למעשה, שלעתים קרובות הם נפגשים מחוץ לחדר הכושר.

 

"למליסה ואני יש קשר מיוחד", אמרה אשלי. "היא בת 44 ואני בת 24. יש לה ילדים ואני לא. היא מורה ואני בנקאי. חיים שונים אך מטרה משותפת של כושר ואכילה בריאה. התחלנו משהו מיוחד ב- Anytime Fitness. בנינו משפחה קטנה. משפחה זו אינה עוסקת רק במפגש בחדר הכושר; זה גם קשור להתכנסות לחגיגות מרובות ולזמנים טובים יחד. "

 

"אני מעריך את החברות שיצרתי עם אשלי בחדר הכושר ומחוצה לו," אמרה מליסה. "היא מאזינה, מניעה, חברה וחבר אימון. היא תעשה הכל למען מישהו. יש לה לב אמיתי של זהב. "

 

באשר לאחרים שעלולים להסס להצטרף לקהילת חדר כושר, מליסה אומרת שהשיפורים באיכות חייה חרגו בהרבה מהציפיות שלה.

 

"ללכת לחדר כושר אולי מפחיד, אבל אתה צריך להיות מוכן לעשות את הצעד הראשון הזה לחיים טובים ומאושרים יותר בעצמך," אמרה מליסה. "אל תתן לפחדים שלך להפריע לך ולהאט אותך. אתה עשוי אפילו למצוא ידידות מדהימה אם אתה פתוח לזה. לא משנה באיזה גיל אתה. להיות חבר ב- Anytime Fitness העניק לי יותר ביטחון עצמי ואנרגיה. זה גם עזר לי ליצור חברויות חדשות שלא הייתי מוצא אחרת – וזה החזיר לי את החיים שלא חשבתי שיהיו לי שוב. "

 

אם לא עכשיו, ואז מתי?

 

Print Friendly, PDF & Email

הערות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

בואו נקבע אימון: