המחויבות מגיעה עם מאמן: אנחנו יכולים לעזור לך לעמוד ביעדים שלך

המחויבות מגיעה עם מאמן: אנחנו יכולים לעזור לך לעמוד ביעדים שלך_5e06fa628372b.jpeg
                

שנה חדשה, יעדים חדשים

 

זו שנה חדשה, ולגבי חלק זה אומר החלטות ראש השנה. אם אתה סוג קבלת הרזולוציה או שאתה סתם מחפש לשפר את בריאותך השנה, אנו כאן כדי לעזור לך להישאר על המסלול.

 

תנו לנו לעזור

 

בין אם אתה רק מתחיל את מסע הבריאות שלך או שאתה מקצוען מנוסה, אנו יכולים לתמוך בך בכל שלב ובדרך! לא בטוחים מאיפה להתחיל? עקוב אחריו ונשתף את כל הדרכים שמשפחת הכושר שלנו בכל עת יכולה לעזור לך להצליח.

 

אימון AF

 

יש לך יעדים וצוות ההדרכה של AF שלנו נמצא כאן כדי לעזור לך לפגוש אותם! בהתאם למיקומך, אנו מציעים אימונים קבוצתיים אישיים ואימוני צוות. אימונים אישיים מציעים חוויה מעשית יותר כדי להעסיק אותך בזמן שאימוני הצוות מקבלים את שאיבת האנרגיה כשפרצופים ידידותיים מריעים אותך. תוכנית ההכשרה העונה על צרכיך, סמוך ובטוח שתקבל את התמיכה הרצויה לך.

 

אפליקציית הכושר שלי בכל עת

 

אין זמן לאימון קבוצתי או אימון? אין בעיה. הודות לאפליקציית Anytime Fitness® , יש לך גישה ליותר מ -1,100 אימונים שיעזרו לך להיות מועצמת ואקטיבית! היתרונות לא מפסיקים שם. האפליקציה מציעה גם הגדרת יעדים שתעזור לכם לעקוב אחר ההתקדמות שלכם כולל הפעילות היומית וצריכת הקלוריות שלכם, ומאפשרת לכם להשתלט על בריאותכם בחדר הכושר ומחוצה לו.

 

בלוג הכושר בכל עת

 

יש לנו את האימונים והמעקב שלך מכוסים, אבל יש מרכיב מפתח אחד ממסע הבריאות שחסר – השראה! אם אתם מחפשים מתכונים בריאים רעיונות, סיפורי מוטיבציה של הצלחה או דרכים יומיומיות תוכלו לחיות חיים בריאים יותר, בלוג הכושר בכל עת הוא המשאב המושלם. כדי לעזור לך לגרום לבריאות לקרות.

 

רוצים עוד?

 

סמכו עלינו שנעזור לכם בחדר הכושר, בתוך האפליקציה שלכם ובבלוג. אבל אם אתה רוצה עוד יותר Anytime Fitness בדרך שלך – דאג לעקוב אחרינו ברשת החברתית! תוכלו למצוא בידור ומוטיבציה שיעזרו לחזק את המסע הבריא שלכם. מצא אותנו ב- פייסבוק , טוויטר , Pinterest ו- Instagram לתכנים מדהימים שתוכלו לצפות בהם בכל יום.

 

Print Friendly, PDF & Email

הערות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

בואו נקבע אימון: