הטיפים הטובים ביותר להחלטת החלטותיך

הטיפים הטובים ביותר להחלטת החלטותיך_5e01b34c2760e.jpeg
                

החלטות ראש השנה משמשות לרבים כנקודת מוצא מושלמת לביצוע שינויים חיוביים בחייכם. אתה מציב יעדים, אתה עושה את העבודה כדי להשיג אותם – אבל בשלב מסוים ההתרגשות הולכת וגוברת. אז מה קורה כאשר החידוש בהרגליך המומש מחדש נעלם? אתה צריך לעשות קצת עבודה כדי להמשיך את המומנטום.

 

אל תדאג – אתה לא צריך לעשות את זה לבד. טיפלנו בכמה טיפים מדהימים שיעזרו לכם להמשיך ולעקוב אחר המטרות שלכם.

 

הישאר עקבי

 

ראשית, תן לעצמך טפיחה גדולה על הגב כדי שתקבל את ההחלטות שלך עד כה! זה הישג בפני עצמו. עם זאת, כדי לשנות את התנהגות הרזולוציה שלך לאורח חיים – תצטרך להישאר עקביים. בין אם אתם עובדים לקראת ירידה במשקל ובין אם אתם מתאמנים למירוץ, המפתח הוא לחדש את המחויבות שלכם למטרה בכל יום. אם לא, קשה יותר לחזור על הכישלונות מכיוון שהמרחק בינך לבין היעדים שלך הולך וגדל. עמלת כל כך קשה כדי לטפח הרגלים בריאים, לתת לתזכורות יומיות על המטרה שלך להמשיך ולעשות אותך.

 

אם אתה נאבק ליצור שגרת כושר שעובדת, אל תחמיץ את המלצות מועילות אלה .

 

קביעת יעדים חודשיים

 

החלטות ראש השנה הן דרך נהדרת להתחיל מאמן כושר אישי, אך הן יכולות להרתיע בו זמנית. יכול להיות שזה לא מציאותי לצפות מעצמכם להגביר לחלוטין את אורח החיים הנוכחי שלכם בתמורה לחדש ושיפר אתכם. האמת היא לתת לעצמך יעדים קטנים יותר להתמקד בסולם ההוא עד למטרה הגדולה יותר שלך היא דרך מועילה לגרום להחלטות שלך להישאר מכיוון שתוכל לראות התקדמות מוחשית יותר. קביעת יעדים חודשיים מסייעת גם לנהל את האחריות על ידי עבודה לקראת אבני דרך תכופות יותר. אם אינך רואה את ההתקדמות שתרצה לראות, תוכל להסתובב במהירות ולגרום לבריאות לקרות באופן שיעבוד לך!

 

החלף את שגרת האימון שלך

 

קבעת יעדים חודשיים, שמרת על עקביות – אבל איכשהו הדברים מרגישים מעט שטוחים במהלך האימונים שלך. אל תתייאש! המפתח לשמירת המומנטום במסע הבריאות שלך הוא לשמור על דברים טריים! קשה להחזיק את ההחלטות שלך אבל קשה לשנות את שגרת האימון שלך היא דרך קלה להמריץ את המטרות שלך.

 

הנה כמה מהאימונים האהובים עלינו שישאירו את זמן הכושר שלך דינמי ומהנה! מאימוני ab לרעיונות כיצד לתבל את זמן ההליכון שלך, יש משהו לכולם.

 

– אימונים לנסות

 

אימון תא המטען

 

-TRX (רצועות ההתנגדות האלה שאתה רואה תלויות בחדר הכושר!)

 

9 אימונים לנסות

 

– הליכון

 

שעמום באסטר

 

נסה חטיפים חדשים לפני אימון

 

אף אחד לא רוצה לאכול את אותו הדבר יום-יום-יום, וזה גם לגבי דלק האימון שלך! האם סקרנת לנסות בר חלבון חדש? האם יש משקה חדש לפני האימון שרצית לתת? תעשה את זה! על ידי טלטול הדברים היומיומיים שלך, אתה מצפה לשינוי הקצב במקום להתרעם על המונוטוניות שאחרת עשויה לחוות.

 

נסה את המתכונים האלה אם אתה מחפש לשנות את החטיף שלאחר האימון:

 

חטיפי כדור אנרגיה חמאת בוטנים

 

עקיצות חטיף דובדבני שוקולד מריר בן 5 דקות

 

מתכון שייק חלבון Matcha מנגו

 

עקיצות בצק של חלבון קוקי

 

ברים ללא חלבון ללא גלוטן ללא אפייה

 

מה עובד בשבילך? איך גורמים לבריאות לקרות לאחר ההתרגשות מההחלטות להתבלות? תודיע לנו!

 

Print Friendly, PDF & Email

הערות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

בואו נקבע אימון: