הדרך הטובה ביותר לשכבה לריצה במזג אוויר קר

הדרך הטובה ביותר לשכבה לריצה במזג אוויר קר_5e06fae8e2a6c.jpeg
                

 

ריצות חורף יכולות להיות כמה מהריצות השלוות והיפות ביותר, אבל אם אתה לא לבוש כראוי הם גם יכולים להיות לא נוחים. פיקוח על תחזית מזג האוויר יכול לעזור לך לבצע בחירות חכמות יותר.

 

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שאנשים מבצעים היא ללבוש יותר מדי ולא להיות מסוגלים להשיל שכבות במהלך הריצה. הימנע מבגדים מגושמים ורדומים, או שאתה שים לב להתאמה ומנסה להיות בנוח יותר מאשר להתמקד בריצה עצמה.

 

תחשוב קלילה, אך עשויה היטב. ישנם הרבה מותגי ריצה אשר הופכים את הבגדים למיוחדים לריצה בחורף שהם חומר קל, אך עבה וחם, אשר לא יגרום לשחיקה או שיגרום לך להיות קר יותר במהלך הריצה שלך.

 

כמה יסודות לריצה בחורף:

 

  • כובע או כפת אור

 

  • כפפות אור

 

  • שכבת בסיס בינונית במשקל

 

  • ז'קט עמיד רוח יותר

 

  • גרביונים סטרץ '

 

  • גרבי ריצה צמר

 

באשר לתחתיתך, זוג סטרץ 'עבה מתחת לזוג מכנסי ריצה או מכנסיים קצרים יוודאו שהחום לא יימלט ויעש את הזיעה כדי שלא תקפיא.

 

גרביים עשויים להיות החלק החשוב ביותר. אם קצות אצבעותייך מתקררות במהלך הריצה שלך, זה יגרום לך לרצות להסתובב ולחזור הביתה במהירות. זוג גרבי צמר הספציפיים לריצה הם בלתי ניתנים למשא ומתן לריצות במזג אוויר קריר יותר. תלוי בכמה שלג וקרח אתה רץ, אולי תרצה להשקיע בזוג קבצים מצורפים של נעלי ריצה כדי להפחית את הסיכון להחליק אם יתקיימו תנאים קפואים או מושלגים באזורך.

 

ברור שלריצה בחורף יש חלק לא מבוטל במשתנים, כך שאם קר במיוחד בחוץ, אולי כדאי לשים שכבת בסיס שנייה וזוג גרביים חם יותר. אם הוא סוער או מושלג, מומלץ להרכיב זוג משקפי שמש או משקפי סקי כדי שהראייה שלך לא תיפגע. אם אתה נמצא באזורי תנועה ממונעים גבוהים, הקפד ללבוש צבעים מחזירי אור כמו גם כמה אורות להולכי רגל, כדי להראות אותך לאחרים.

 

היו בטוחים בריצות, ואיחולים על המסירות שלכם לריצה למרות שהאלמנטים עשויים לא להיות לטובתכם.

 

Print Friendly, PDF & Email

הערות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

בואו נקבע אימון: