בואו נחגוג הצלחה!

בואו נחגוג הצלחה!_5e06fbc46924e.png
                

ב- Anytime Fitness, אנחנו לא רק בתחום הבריאות והכושר, אנחנו עסוקים בשינוי חיים! בכל שנה בכנס Anytime Fitness אנו חוגגים את סיפורי ההצלחה הגדולים של השנה האחרונה. סיפורי ההצלחה של 2018 יוכרזו בקרוב – אך עד אז נחגוג את הזוכים ב- 2017 Anytime Fitness Sucess Story!

 

לו מלדונאדו

 

כשהוא הכי כבד, שקל לו מלדונאדו 540 פאונד. שיחה אמוציונלית עם בנו בן ה -9 הניע את לו להצטרף ל- Anytime Fitness במייס לנדינג, ניו ג'י. בעלי מכון הכושר מייק קולצ'ו התעניין באופן אישי בלו ועזר לו להפסיד 300. עכשיו, לו נהנה מהחיים במלואם עם שלושת הילדים – וגולף עם חברו החדש, מייק.

 

 

ג'רלד ייני

 

כולם מתחילים איפשהו. עבור ג'רלד ייני, זה היה מקום של כאב, יותר מדי משקל ואזהרה מהרופא שלו. בעזרת מאמנים אישיים בחדר הכושר Anytime Fitness בביטסבורג-ליסוויל, SC, ג'רלד איבד 150 ק"ג מדהימים בפחות משנה, למרות ניתוחים אחוריים רבים שהגבילו את הניידות שלו. אולם הירידה במשקל מחווירה לעומת האהבה והתמיכה שג'רלד זכה ממשפחת Anytime Fitness כאשר הטרגדיה האישית התרחשה.

 

 

אשטון פרסונס

 

היא בקושי הייתה בת שנה כשאשטון פרסונס אובחן לראשונה כחולה בסרטן. היא שרדה, אך אובחנה כחולה בסרטן אחר בגיל 14. ניתוחים אורטופדיים מרובים הותירו את אשטון חלש ובכאבים בלתי פוסקים. אבל בעזרת מאמן אישי בחדר הכושר Anytime Fitness בוויק וילג ', טקסס, אשטון היא כעת בריאה מכפי שהייתה אי פעם – וכל כך חזקה שהיא מתחרה במפגשי הרמה.

 

 

שמור על קשר לדף הפייסבוק של Anytime Fitness כדי לראות את זוכי סיפור ההצלחה של 2018!

 

Print Friendly, PDF & Email

הערות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

בואו נקבע אימון: