אימון כושר אישי - חוויה שונה

חולם להגיע למטרה שלך ולא יודע מאיפה להתחיל? רוצה להרגיש טוב יותר עם עצמך? להיות בריא ואנרגטי יותר ? אם ענית כן על אחת מהשאלות ואתה מתעניין באימון כושר אישי הגעת למקום הנכון.

 מגיל צעיר חלמתי להיות מאמן כושר אישי , תמיד אהבתי להתאמן , לעזור לאנשים להגיע למטרות שלהם, להרגיש טוב יותר ולהיות בריאים יותר . 

את הכשרתי כמאמן כושר אישי רכשתי ממקורות שונים :  לימודי תעודה פורמליים , השתלמויות, אימונים בקבוצות ספורט מקצועיות בליגות הבכירות ,  והמון לימוד עצמי .

 

 

מה מיוחד באימון כושר אישי ?

אימון כושר אישי מעניק חוויה שונה שמתבטאת במספר מישורים, במישור הגופני ובתחושה הרגשית, באימון כושר אישי המתאמן זוכה ביחס אישי, ביכולת להסביר ולתקן בצורה שלא מתאפשרת בשום דרך אחרת . 

מה היתרונות הבולטים באימון כושר אישי ?

רק באימון כושר אישי, בשונה מאימון קבוצתי, יכול המאמן לאמן את המתאמן בהתאם לרמתו, התרגילים מותאמים אישית, רמת הקושי מותאמת והעלייה במאמץ היא הדרגתית ומותאמת. וזאת מכיוון שרק באימון כושר אישי המאמן שם את כל תשומת ליבו, ללא מסיחים, על המתאמן בלבד. לצד זה, גם למתאמן יתרון בולט באימון כושר אישי כיוון שהוא יכול לעצור לשאול שאלות, להרגיש יותר בנוח, לבקש משוב או הפסקה במקרה שהוא חש עייף או בכאב. 

כתוב את הכותרת כאן