השינוי הגופני שלי מגיל 13- ל20

הסיפור שלי

שלום קוראים לי עומר שמעוני ואני מאמן כושר אישי מזה 4 שנים, מעביר הרצאות בנושא אורך חיים בריא ושחקן כדורסל מקצועי לשעבר, אמנם אפשר לומר שנולדתי לתחום הכושר הגופני והספורט אבל ה אני מאמין שלי הוא שכל אדם בין אם הוא אוהב להתאמן ובין אם לא יכול למצוא סיבה שתגרום לו להתמיד ולהשקיע יותר ממה שהוא חושב שהוא מסוגל בתחום הכושר הגופני וככל שנעשים טובים יותר כך אהבתנו למה שאנחנו עושים גדלה . 

בנוסף עם השנים של עבודה עם מספר לקוחות רב גיבשתי מספר אמונות נוספות : 1 – כל אדם בריא לא משנה מה רמת הכושר הגופני הנוכחי שלו יכול לשנות את הרכב הגוף שלו (רמת אחוזי שומן ומסת שריר ) בדרך הרבה יותר מהירה, בריאה, ומהנה ממה שהוא חושב . 

2 – אין כזה דבר לא לאהוב להתאמן –  תנו לי להסביר , כמובן שיש לי לקוחות שפחות נהנים מעצם האימון עצמו וגם אני לפעמים לא נהנה מכל אימון ואימון (אימון רגליים 😅) אבל אם חושבים לעומק על מה באמת גורם למרבית האנשים להתאמן – חוסר נוחות, המאמץ, הכאב והקושי. לכן אם אתה לא אוהב להתאמן אתה עלול לפתח הרגלים רעים של בריחה מעבודה הקשה שלפעמים אין ברירה לעשות על מנת להמשיך להתקדם . לכן אין דבר כזה לא לאהוב להתאמן ! כשזה המיינדסט שאני עוזר לך לפתח אתה יוצא מהאימון מחוזק יותר גופנית ומנטלית 💪🏻 . 

3 – אם אתה יכול לשנות את הגוף שלך אתה יכול לשנות כל דבר שתרצה. 

מאחר ומדובר בתהליך עם עליות ומורדות החדר כושר מהווה מיקרוקוסמוס לחיים מחוץ לחדר הכושר, אם אתה מצליח לעמוד במכשולים שבדרך לגוף החלומות שלך אתה מפתח הרגלים של משמעת עצמית, התמדה, דחיית סיפוקים ועוד אשר תוכל לההמיר לשאר תחומי החיים . 

אימון אישי
הרצאה בנושא אורך חיים בריא